Dating met CELENA1 uit Oost-vlaanderen

CELENA1 | 53 jaar | wetteren

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van CELENA1

Naam:
CELENA1
Leeftijd:
53 jaar
Woonplaats :
wetteren
Provincie :
Oost-vlaanderen
over jou:

Mijn naam is Celena en ik werk als huisarts. Ik doe dat niet in een groepspraktijk. Ik heb bewust gekozen voor een kleine patiëntenkring. Mijn man is van me gescheiden, nadat ik weigerde van een borstvergroting te laten doen.

Ik zoek een :

Ik ben nu op zoek naar een man die me neemt zoals ik ben. Iemand die kleine borsten wel iets vindt hebben. Ik denk dan aan iemand ouder dan 35, jonger wil ik niet gaan. Ik heb dan het liefst een niet-roker.

Stuur CELENA1 een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


Alexa69

Alexa69
32

Student, vrolijk, soms heel blond, op zoek naar een date die met mij de Dom wil beklimmen. hoeft gee ..

Bekijk

 KARA2

KARA2
41

Kara is mijn naam, ik ben mama van twee tieners, een tweeling dan nog. De vader is allang uit beeld. ..

Bekijk

PLASPETRA

PLASPETRA
23

Ik ben wel iemand ie voor alles in is. Zelf ben ik dan ook in de horeca gegaan lekker afwisselend we ..

Bekijk

Cutejulie

Cutejulie
25

Ik ben Julie, 22 jaar. Je had mijn foto denk ik al bekeken voordat je deze tekst begon te lezen (ba ..

Bekijk

xwen92x

xwen92x
33 | Iddergem

vraag maar wat je wilt weten ..

Bekijk

PLUGITONANDIN

PLUGITONANDIN
43

Hete dromen, geile fantasietjes en zoveel ondeugende plannen dat ik niet meer weet wat er mee te doe ..

Bekijk

Shemale-Pamela

Shemale-Pamela
32

Zeer geile shemale, 28 jaar en een lekkere pik zoekt contact met een man voor regelmatige seks. Wat ..

Bekijk

ANONIEMESEKS

ANONIEMESEKS
62

Liefde maakt blind zeggen ze. Op elk potje past een dekseltje, zeggen ze. Pff het zou me wat, liefde ..

Bekijk

LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x